فروشگاه فعال می باشد و سفارشات هر روزه ارسال میشود.

طعمه مصنوعی ماهی استخوانی 8 گرم به طول 9 سانتیمتر


ID-34
001_709745400
4.16667 5 6 Product
توليد کننده: سایرسایر

ناموجود

ناموجود

Artificial bait of bony fish 8 grams with a length of 9 cm

طعمه مصنوعی ماهی استخوانی 8 گرم به طول 9 سانتیمتر
این طعمه مصنوعی ماهی استخوانی برای صید ماهی های شکاری که سایر ماهی‌های دیگر را شکار‌‌ می‌کند بسیار مناسب است و ماهی تحریک شده و به طعمه حمله ور می شوند مانند ماهی های سوف ،اردک ماهی ، باراکودا و.... مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرد.

این مجموعه دل فریب یک وسیله عالی برای ماهیگیر در زمان ماهیگیری ایجاد می کند و بسته به نوع ماهیگیری که دوست دارید انجام دهید ، کار را بسیار راحت تر می کند. هر کدام اندازه خوبی دارند و مخصوصاً برای ماهیگیری باس عالی هستند. اگر یک قلاب تند و تیز و آماده برای هم داشته باشید به شما در صید آن ماهی که می خواهید بسیار کمک خواهد کرد. طول طعمه 9 سانتی متر و وزن آن 9 گرم است برروی بدنه آن یک ساچمه قرار دارد.
این طعمه برای استفاده طولانی مدت بسیار مطمئن است و هر بیت عملکرد خاصی دارد. اندازه این طعمه کاملا مناسب است و از این رو برای صید ماهی های بزرگ ایده آل است زیرا طول آن حدود 9 سانتی متر است و از دوام بالایی برخوردار است.

از دیگر ویژگی های عالی طعمه مصنوعی ماهی استخوانی می توان به دو قلاب سه تایی اشاره کرد که برای محکم نگه داشتن ماهی پس از صید کاملاً تیز هستند. رنگ ها برای جذب آسان ماهی کاملاً روشن هستند.

 

مشخصات فنی

9
9
ساچمه دار
قلاب: vmc
نوع: Floating
عمق ‌حرکت ‌از‌ سطح ‌آب :0.5 ~ 1.0 متر

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha: